Goma(CONTINENTAL)+ Disqe Mercedes235/50 R 18

700 EUR

Shitet nga: Nisi 25 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten goma dhe disqe per Mercedes cmimi 700 Euro
Leaflet
Në fillim