Ford Focus 1.6 Nafte Vit 2009 Me Dogan 🇩🇪🇩🇪

Shitet nga: Privat Dje 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet ford focus nafte 1.6 me dogan te paguar me 192 mi km i ardhur nga gjermania gjendja shum e mir si nga ana estetike ashtu edhe mekanike e gatqme per targim....(0672024294)mundesi nderrimi por ka cmim tjeter ne nderrim 3500 ero
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim