Fiat

1 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Fiat 06 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Une doja pjese te fiatit te bagazhit dhe xhama
Fiat
Leaflet
Në fillim