Disqe dhe Goma 16", Benz w210

130 EUR

150 EUR

Shitet nga: Disqe 16 14 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Disqe 16, Mercedes-Benz, w210
205, 55, r16
Goma continental
4 cope disqe me goma
Leaflet
Në fillim