Disqe AEZ 18 Valencia Dark 450 €

450 EUR

Shitet nga: Erjon 27 Maj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten disqe makine AEZ Valencia dark nr 18 me permasa 112 x5 me spesoret dhe dadiceket origjinal ne kuti shume pak te perdorur te pershtatshem per AUDI ,Volksvagen passat golf 5, golf 6,skoda,benc mercedez etj disq jane made in Germany origjinal
Leaflet
Në fillim