Disqe AUDI. 17”

400 EUR

Shitet nga: Ilir 31 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Goma dhe disqe per audi. 235/45/17 ne gjendje shum te mire
Leaflet
Në fillim