🔴Disqe+Goma🔴

29 900 LEK

35 000 LEK

Shitet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 01 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Shiten 4 disqe benxi te kompletuar bashke me gomat dy te reja 100% dhe dy tjerat 75%. super. Per informacion dhe porosi na kontaktoni ne what's up dhe viber
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
00355686454666
Leaflet
Në fillim