Goma te perdorura dhe disqe per foristrade!!

150 EUR

250 EUR

Shitet nga: Kanti 15 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 4disqe alumini me goma 235/75/15 ne gjendje 70%shume te mira te Mitsubishi pajero!!
250€ cmimi pak i diskutueshem!!!
Leaflet
Në fillim