Disqe alumini 15 per golf 4 dhe pasat

15 000 LEK

Shitet nga: emiljan 14 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Disqe alumini 15 per golf 4 Dhe pasat ne gjendje shume te mire dhe te paster.
emiljan
0683244081
Leaflet
Në fillim