16 nderohen 15 ose shiten Mercedes orgjinale

160 LEK

200 LEK

Shitet nga: enea 01 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
shiten ose nderohen me 15 per benc
ne gjendje shume te mire te paster dhe te pa vrare pothuajse te ri. jepen ose me goma ose vetem disqe. çmimi 160 mije lek .
Në fillim