Disqe

200 LEK

Shitet nga: Ervin 30 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Has
shes disci alonini 15 ne xhendje shum te mir me goma verore te sapo blera 1 muaj te perdorura sic i shikoni dhe vet
Ervin
Leaflet
Në fillim