Disqe 16 dhe shiten

Shitet nga: bledi 20 Maj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

disqet jan te rinje pa asnje lloj demtimi .dhe gomat jane te mira .
Leaflet
Në fillim