Shitenn dy disqe benzi atego 17.5 te lyer

100 EUR

Shitet nga: Kimi 23 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten dy disqe 17.5 jane benzi atego dhe man. Jane te lyer ne gjendje te mire. Tel 0697400976
Leaflet
Në fillim