U shiten

Shitet nga: Olti 09 Gush 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten desqet me gjith goma 100% disqet jan per 204 mercedes. 205.60.R16 cmimi dsk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim