shitet

Shitet nga: sadik fishti 04 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me gjithë disqe alumini
Në gjendje për fakte
185 /65/14
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim