Shiten disqe originale 18

Shitet nga: Ervin 14 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqet jan origjinile te ardhura nga anglia, cmimi i dsk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim