Shiten disqe benzi r17

Shitet nga: Disqe 22 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe 225/55/17 goma michelin 90%
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim