Shiten 4 goma te reja NEXEN

Shitet nga: Goma 06 Gush 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet 4 goma te reja te markes NEXEN 2 cope jane 225/40 R18, 2 cope 255/35 R18.Cmimi 40.000 leke (i padiskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim