Shes

50 LEK

Shitet nga: Rimi 22 Maj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Okazion shiten 4 goma te reja 195-65-15 -50mij lek copa dhe 4 goma te reja 205-55-16 -55mij lek copa adresa peshkopi 0683280449 flm
Leaflet
Në fillim