shes ose blej gom tek 225/50/16 pirelli p6000

Shitet nga: feriti 15 Qer 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR   36 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose blej gome tek 205/55/16 pirelli p6000 e re e pa perdorur cmimi 50mije lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim