Shes Disqe per Afla Romeo R 15

Shitet nga: Ermir 19 Gush 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesi 4 cop disqe alumi R 15 per Alfa romea
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim