gomisteri

Shitet nga: robert saraci 08 Dhj 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te gjitha gomat e reja dhe te vjetra per makina te vogla dhe te medha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim