gomisteri

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: VELLEZRIT SARACI A&A 17 Tet 04:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim