Gomisteri eli

Shitet nga: Eli 06 Sht 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe bashke me goma per golf 4 nr 185 65 15 gomat jan 80 prq cmim 200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim