goma te reja edhe perdorura

Shitet nga: robert saraci 09 Tet 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ofert goma dimerore te reja duke filluar nga 4000 te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim