goma te reja edhe perdorura

Shitet nga: robert saraci 03 Tet 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ofert goma dimerore te reja duke filluar nga 4000 te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim