Disqe R18 universal

Shitet nga: Disqe 22 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe 245 40 R18 universale
Disqet jan shume pak te perdorura dhe goma 60%
Shiten per arsye mospordorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim