Disqe per Mercedes-Benz R 18

Shitet nga: Andi 22 Korr 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 disqe per Mercedes-Benz R 18.Dy gomat e para jan 90% te reje dhe kan kto nr 225/45/R 18.Kurse dy gomat e mbrapme jan 35% te reja dhe kan kto nr 245/40/R 18.Çmimi i diskutueshem.Per me teper info na kontaktoni ne nr 0683048499
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim