Disqe motosport 18 inch

Shitet nga: Ergis 25 Gush 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES DISQE BMW serie 3...5...7 18 inch disqet jan motosport origjinale si te reja cmimi 300€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim