Disqe me gjith goma golf4 & Audi A3

Shitet nga: Bessi 28 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandazhe me goma nr 195-65-15 tet4 nje lule te ardhura nga zvicra te pershtatshme per audi passat caddy sharan touran mercedes t4 t5 ford galaxy skoda
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim