Disqe Land Roveri TD5 R 17

Shitet nga: Adrian 02 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disqe Land Roveri TD 5 Rreze 17.
Shiten per arsyje mosperdorimi.Çmimi (200 mij te vjetra) i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim