Disqe+Goma per Golf 4-5 16 INCH

Shitet nga: Lumi 28 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe+Goma per Golf 4-5 16 INCH 200 Mij Lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim