Disqe bashk me goma per G klass

Shitet nga: Ervin 11 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma bashk me disqe per G klas 90% te perdorura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim