Disqe 17 per ML 270

Shitet nga: Redi Çallaku 21 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Disqe 17 per ML 163
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim