Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj

Shitet nga: Disqe 08 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Disqe Reze 17 bashk me goma ne gjendje te mire 205/40/17 jane shum te gjere dhe i japin pamje makines, jane te pa salduar apo deformuar. Disqet bejn per VW Golf, Polo, Seat, Skoda, Audi etj.
Cmimi 150 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim