Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 08 2023 12:39

Disqe Bmw serie 3 4 origjinal 19 te gjer mbrapa

LEK

Publikuar: Qer 08 12:39
Shikime: 50
BMW 🔸️Serie 3-4 💯origjinal R19 te gjere mbrapa model 2015-16 bashke me goma 95% te reja pirelli Rcs para 225/40R19 dhe mbrapa 255/35R19 disqet jane me bojen origjinale te fabrikes gjendja 10/10 perfekte si te rinje.
Disqet jan te sakte pa saldime apo carje jepen me garanci.
cmimi 1.5 milion leke komplet seti me gomat.
Mundesi nderrimi me modele te tjera.
Per cdo informacion jeni te mirpritur te na kontaktoni.
JU FALEMINDERIT
Përshkrimi i linkut

Gomisteri Fatjoni Disqe goma

Gomisteri Fatjoni
blerje dhe shitje Disqesh vetem origjinal dhe te sakte pa asnje problem produktin tone e japim me garanci.
Goma te perdorura dhe te reja.
adresa: Levan,Fier
Nr.kontakti : 00355 693707710
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Gomisteri Fatjoni
blerje dhe shitje Disqesh vetem origjinal dhe te sakte pa asnje problem produktin tone e japim me garanci.
Goma te perdorura dhe te reja.
adresa: Levan,Fier
Nr.kontakti : 00355 693707710
levan,Fier 693707710
50
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione