Publikuar: Nën 03 2022 07:43

Yamaha grizzly 700cc

EUR

Publikuar: Nën 03 07:43
Shikime: 53
Yamaha grizzly 700 cc
130 or pune
1750 km
4x4
2x4
Diflock
Japonez origjinal me dogan te pagume edhe kualidim per 2 vjet, granell elektrike , tako , dy pal goma, dorezat me te nxeme, ven karikusje etj etj shum i shpejt dhe I sigurt, limit deri 112kmh per me shum kontaktoni 0693338412, ndrrohet vetem me benz I preferum E class
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
53
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 6380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693338412

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione