Publikuar: Shk 20 2023 09:05

Honda Africa Twin

EUR

Publikuar: Shk 20 09:05
Shikime: 1246
Shitet honda africa twin crf 1000cc.
Motorri esht ne gjendje shum te mir estetike dhe motorrike, ka 30’000km. Mund te nderrohet me skuter.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1246
0692313854

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione