Triumph Tiger 880cc

Shitet nga: Bleri 16 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Triumph
Modeli
Tiger
Shitet motori 880cc Triumph Tiger, super gjendje teknike dhe vizive. Motori disponon dokumenta greke, eshte ne gjendje perfekte dhe shoqerohet bashke me aksesoret valixhe nga te dy anet.
Shitet per arsye mos perdorimi.
Te interesuarit te kontaktojne ne tel.
Leaflet
Në fillim