Motor MZ ETZ 251 cc.

1 000 EUR

Shitet nga: Agim 31 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Kucovë
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Mz
Modeli
ETZ
Motorçiklet MZ ETZ 251 cc viti 1983 i mirembajtur.shitet veçanerisht per te apasionuarit dhe koleksionuesit.Agim 0675379999.çmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim