Malaguti Spidermax Rs500cc Viti 2006

1 600 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Malaguti 18 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Lushnjë
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Malaguti
Shes ose ndrroj motorr malaguti me makin motorri esht ne gjendje te shkelqyer dhe dokumenta italjane cmimi 1600euro i diskutushem
Malaguti
0695172666
Leaflet
Në fillim