BMW R1200RT

5 200 EUR

5 800 EUR

Shitet nga: Landi 22 Tet 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
BMW
Modeli
R series
Motorr bmw sapo e kam sjelle personalisht nga londra dhe eshte ne gjendje perfekte.full Servis history ne angli me vula fatura data km.aksesoret qe ka jane:3 valixhe bmw dhe 1 ne sabrator.alarm dhe navigator garmin te bmw.xhamin me pozicione te ndryshme.eshte i servisuar deri ne prill 2019.kilometrazhi 33000 viti 2008 cmimi 5200€ PA DOGANE.nr Whats up (+447949092799)
Leaflet
Në fillim