shitet

700 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: xx 08 Pri 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Terren/Offroad
shitet motorr italjet ranger me 3 rrota me grup vespa..pa dokumenta..shum i vecante dhe me sherbime te bera..125kubik me 4 marsha para dhe 4 indietro 750 €..per me shum me shkruani ne wsp..shitet czeta 125 cc 2 kohesh me 5 marsha tip kros.gjendje shum te mire..500€shiten ose nderrohen
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione