Motorr kawasaki kle 500cc

3 000 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Jashar 21 Qer 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Bulqizë
Motoçikleta
Terren/Offroad
Prodhuesi
Kawasaki
•Shitet kawasaki kle 500cc
•Siguracion dhe letra shqiptare deri ne fund te vitit 2021
•Eshte ne gjendje super
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione