Motor Yamaha XTZ 660

1 300 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Flori 21 Tet 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Devoll
Motoçikleta
Terren/Offroad
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
XTX
Motor Yamaha 660 kubik shitet per arsye mos perdorimi i gatshem per cdo lloj prove viti 1994 me letra dhe siguracion 17-9-2020 targa DV 179 A me 49.500 km ngjyra e zeze . Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione