shitet

700 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: xx 25 Nën 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Terren/Offroad
shitet motorr italjet ranger me 3 rrota me grup vespa..pa dokumenta..shum i vecante dhe me sherbime te bera..175 kubik me 4 marsha para dhe 4 indietro 700€ i disk...per me shum me shkruani ne wsp..shitet czeta 125 cc 2 kohesh me 5 marsha tip kros.gjendje shum te mire..600€ shiten ose nderrohen
Leaflet
Në fillim