Motorr kawasaki kle 500cc

3 000 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Jashar 21 Qer 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Bulqizë
Motoçikleta
Terren/Offroad
Prodhuesi
Kawasaki
•Shitet kawasaki kle 500cc
•Siguracion dhe letra shqiptare deri ne fund te vitit 2021
•Eshte ne gjendje super
Leaflet
Në fillim