Kawasaki ninja 636 -05

0 LEK

Shitet nga: ani 01 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Motoçikleta
Të tjera
shitet kawasaki ninja 636 viti 2005,motorri eshte i demtuar dhe i duhen kallcuqet.motorri eshte me letra te rregullta
Leaflet
Në fillim