Okazion suzuki intruder 1500vl

Shitet nga: Toni 16 Gush 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Intruder
Shes suzuki intruder 1500vl ne gjendje shume te mire.Motori ka ne gjendje xham perpara,dy valixhe anesore. .mbeshtetese dhe shalen mbrapa.Motori eshte me letra shqiptare.
Në fillim