Can-Am Outlander Max MC 500 DPS

1 500 EUR

Shitet nga: guse 07 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Durrës
Motoçikleta
Të tjera
Mund-Am Outlander Max TM 500 DPS
km: 29000
vit: 2006
2013
Zhvendosja: 500 ccm
Reg.nr:EY2709
Extras:
paralajmëroj
XT para dhe mbrapa bumpers
LINQ 10cm RACK Høg
Mbrojtësi i levës XT
Arar width ekran
2 punë që do të vijnë
Dritë e pasme me çelës hendelbeskyttar
LINQ 126litters kuti të bagazhit të mbyllur ngrihen / zbërthehen në sekonda.
guse
Leaflet
Në fillim